Ekskluzīvs īpašums pie Daugavas

Pārdod īpašumu ekskluzīvā vietā - pašā Daugavas krastā, īpašums atrodas 40 km no Rīgas. Īpašums sastāv no zemes gabala ar kopējo platību 1,1 ha, labiekārtota teritorija ar āra akmens kamīnu, no akmens veidotu dekoratīvu baseinu ar strūklaku un kaskādi, augļu dārzu, zālāju ar iebūvētu automātisku laistīšanas sistēmu, visā teritorijā daudz dažādu dekoratīvu apstādījumu, bruģēti teritorijas iekšpagalmi, upes krastā, kas atrodas 10 m no pirts, ir izbūvēta piestātne ūdens transportam, dekoratīvas kāpnes no teritorijas uz upes krastu, īpašuma teritorija ir iežogota ar kaltu metāla žogu un automātiskiem vārtiem, teritorija ir apsargāta, 24h video novērošanu, teritorija izgaismota, dzīvojamā māja ar garāžu divām a/m 321,5 kv.m., pirts ar terasi 70,6 kv.m., saimniecības ēka 61,2 kv.m., nojume kuterim 60 kv.m., lapene 20 kv.m. Māja uzbūvēta no keramzīta blokiem un siltināta ar akmens vati, pirts un lapene būvetas no guļbaļķiem, saimniecības ēka un nojume būvētas no metāla konstrukcijām. Ūdens apgāde (dziļurbums 45m, ūdens filtri), kanalizācija lokālā, gāzes apkure, elektrība (40A 3 fāzes, autonomā barošana - ģenerators), internets mājai LMT 4G, televīzija (virszemes un satelīts).

Mājai ir 2 halles, liela virtuve ar ēdamistabu, kamīnzāle, bārs ar biļjarda zāli, kabinets, terase, 2 vannas istabas, balkons, 2 franču balkoni, 2 guļamistabas, garderobe, 2 saimniecības telpas, mājai ir automātiska ventilācijas sistēma, kondicionieri. Mājas apdare: grīdas (akmens flīzes, ozola un oša parkets), sienas (apmetums, krāsotas) durvis-ozolkoka.

Pirts sastāv no pirts telpas, dušas telpas, tualetes, atpūtas telpas, guļamistabas, terases ar iebūvētu HotSpring masāžas vannu piecām personām. Īpašums, kas neatstās vienaldzīgu.

Ķegums
  • ID: 3978
  • Tips: Māja
  • Darījums: Pārdod
  • Platība: 321,5 m2
  • Sērija: Jaunbūve
  • Istabas: 5
  • Stāvi: 2
Rolands Vavulis

Rolands Vavulis

Konsultants Tālrunis: +371 29477737 E-pasts: rolands@hauss.lv